Чому варто додати сироватку в свій догляд за шкірою

Сьогодні косметичні сироватки для обличчя вважаються одними з найбільш популярних і ефективних продуктів для догляду за шкірою. Від багатогранної кількості пляшок і милих баночок просто неможливо відвести погляд і найголовніше визначитися, яка з них буде найефективніша. Рослинні компоненти, розчини вітамінів, гіалуронова кислота в поєднанні з сучасними технологіями дають приголомшливий результат. У даній статті ми поділимося інформацією про те, які види сироваток існують, що ж за диво — компоненти, що входять до їх складу і як безпомилково підібрати засіб.

Які бувають сироватки для обличчя?

Сироватка для обличчя — це висококонцентрований продукт, який глибоко проникає в епідерміс і має властивість стрімко і легко засвоюватися. Найголовнішим завданням серума є "вирішити" проблему зі шкірою. Продукт активно працює над усуненням висипань, боротьбою з дрібними зморшками та відновленням пружності шкіри.

Своєю чергою серум ділиться на види, у кожного своя певна функція для епідермісу.

  • Зволожуючі сироватки - застосовуються в денний час або наносяться на ніч, забезпечують додатковий шар зволоження і заспокоюють роздратовану шкіру.
  • Відлущуючі сироватки - ідеально наносити на ніч. Це делікатний спосіб розчинити мертві клітини епідермісу.
  • Серуми для вікової шкіри - коригують вікові зміни, уповільнюють процеси старіння, зменшують в'ялість і підвищують пружність шкіри.
  • Серум для проблемної шкіри - має протизапальну дію, сприяє зменшенню пор і нормалізує роботу сальних залоз, перешкоджаючи появу нових запалень.
  • Освітлюючі сироватки - у своєму складі мають освітлюючі речовини, для того, щоб прискорити освітлення і зникнення пігментних плям.

                                                                                               Що таке сироватка для обличчя? На які види поділяються сироватки - Cosmy

Що входить до складу сироваток?

Склад сироваток повинен бути багатий на рослинні компоненти, антиоксиданти, вітаміни та зволожуючі компоненти. Серуми мають різну текстуру, одні з них схожі на гель, деякі мають рідку текстуру, а також густу флюїдну.

Часто ми зустрічаємо серуми до складу яких входить ретинол і ретиналь. У чому ж їх основна відмінність? Це дві поширені форми багатого вітаміну А.

Ретинол - знаменитий і випробуваний досвідом компонент, який є популярним у догляді за шкірою, а Ретиналь - вдосконалений компонент вітаміну А.

Серуми до складу яких входять ці компоненти ми рекомендуємо вводити послідовно. Для знайомства з продуктом важливо починати з ретиналя 0,3 - тому, що - це дасть можливість мінімізувати роздратування на шкірі та почервоніння. Далі послідовне введення нової концентрації в шкіру, а саме, спочатку два рази на тиждень, далі через вечір і потім протягом двох тижнів, далі можна використовувати щодня. Обов'язковою і важливою додатковою дією є нанесення сонцезахисних продуктів на наступний день після використання вітаміну А, в незалежності від пори року.

Ретиналь - це дефіцитна форма вітаміну А з прямою антиоксидантною дією, більш насичена і концентрована, ніж ретинол. Клінічними дослідженнями доведено, що ретиналь діє в 11 разів швидше, ніж ретинол, таким чином забезпечуючи антивікову дію, працюючи з висипаннями на обличчі та надаючи сяйво шкіри. Ретиналь бореться з бактеріями які провокують висипання. Перш ніж підвищувати концентрацію, необхідно переконатися, що вам комфортно при щоденному застосуванні поточного використання, немає подразнень або почервоніння.

Як підібрати дієву сироватку для обличчя?

Правильно підібраний засіб по догляду за шкірою - це запорука розв'язання певних проблем. При виборі сироватки важливо визначити який у вас тип шкіри та яке завдання ви хотіли б вирішити.

                                                                        Що таке сироватка для обличчя? На які види поділяються сироватки - Cosmy

Ідеальним рішенням для сухої шкіри стануть сироватки, до складу яких входить гіалуронова кислота, вітамін С і рослинні компоненти. Гіалуронові сироватки ідеально насичують шкіру вологою, роблять її зволоженою, пружною і бездоганною. Серуми з вітаміном С - глибоко проникають в шкіру, роблять колір обличчя яскравіше, підтягують епідерміс і прибирають дрібні зморшки.

Жирному типу шкіри схильному до висипань - підійдуть сироватки, до складу яких входить ретиналь і мигдальна кислота. Сироватки на основі ретиналя не тільки очищають і звужують пори, але і нормалізують вироблення себума.

Для зрілої шкіри - рекомендуємо звернути увагу на сироватки з антиоксидантами та пептидами. Сироватки з пептидами найкраще працюють в парі з сонцезахисними кремами з SPF 30. Рекомендуємо - НЕ використовувати ретинол і вітамін С в одній уходовій процедурі, тому що речовини працюють на різних рівнях pH.

У застосуванні сироваток немає нічого складного, спочатку необхідно очистити шкіру, нанести тонік і почекати поки він вбереться, далі нанести сироватку, а потім крем.

Даного засобу досить буде кілька крапель, продукт легко розподіляється по шкірі. Ми рекомендуємо для ефективного результату використовувати сироватку з кремом. Два засоби в парі дають приголомшливий результат. Крем активно підсилює дію сироватки.

Не потрібно боятися пробувати та використовувати нові косметичні засоби, вони дають можливість виглядати бездоганно, ідеально можуть позмагатися з гучними ін'єкціями. Будьте завжди здорові та красиві!

Коментарі
Схожі статті
08.09.2020
Твій осінній домашній догляд за шкірою обличчя
Твій осінній домашній догляд за шкірою обличчя
Золота осінь - це пора смачного чаю, теплих пледів і краси навколо. І поки нас рання пора радує теплими днями, є час підготуватися до холодної пори року і подбати про вашу шкіру.Після улюбленого, спекотного літа шкіра пересушена, зневоднена, сильно п..
27.10.2020
Суха шкіра: причини виникнення сухості та ТОП секрети по догляду
Суха шкіра: причини виникнення сухості та ТОП секрети по догляду
Поглянувши пильним поглядом в дзеркало, прекрасні власниці сухої шкіри відзначать той факт, що відсутність різних висипань і жирного блиску на обличчі, ідеально рівно матовий колір шкіри та відсутність розширених пор на шкірному покриві - це не шкіра..