Brazilian Blowout

Brazilian Blowout
7%
Відсутній
Ионный бондинг - BRAZILIAN BLOWOUT Ionic Bonding Spray

Якщо ви шукаєте професійні, ефективні засоби, які зможуть відновити та розгладити кучеряве волосся, тоді ви повинні познайомитися з брендом Brazilian Blowout.


Багато експертів і зірок цінують професійний догляд за волоссям від бренду Brazilian Blowout і все тому, що кожен продукт містить безліч природних вітамінних комплексів, амінокислот і антиоксидантів.


Відмінною особливістю засобів для відновлення і випрямлення волосся, бренду Brazilian Blowout, є не тільки миттєвий ефект від процедури, але і щадний, екологічно чистий нехімічний метод оздоровлення і поліпшення структури волосся завдяки рослинній композиції косметичних компонентів.


Професійне випрямлення короткого і довгого волосся здійснюється за допомогою амінокислот, що містяться в складі кожного товару, вони м'яко очищають волосся і покривають захисним шаром протеїну, це допомагає розгладити та відновити структуру волосся. Ви отримаєте унікальну м'якість і блиск для свого волосся за одну процедуру.


У нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua ви можете купити продукти бренду Brazilian Blowout. Тільки оригінальні товари! Доставка по всій Україні.