Helen Seward

Helen Seward
Косметика Helen Seward поєднує в собі інноваційні технології, тісно пов'язані з впровадженням рослин і фруктів, що ростуть в Середземномор'ї. У складі продукції немає сульфатів, формальдегідів, нікелю, тільки органічні компоненти.

Торгова марка вважається однією з провідних по виробництву професійної косметики для волосся, співпрацюючи з перукарями та стилістами по всьому світу і роблячи наш догляд за волоссям незабутнім і одночасно легким процесом!

Всі продукти створені з натуральних компонентів, корисні властивості яких допоможуть зберегти, відновити й зміцнити Ваше волосся.

Продукцію розробляли лікарі-трихологи, тому косметика Helen Seward є не тільки доглядаючою за вашими волоссям, але і лікувальною.

Купуючи шампуні та кондиціонери, засоби для укладання Helen Seward, на нашому сайті cosmy.com.ua., Ви купуєте красу і здоров'я свого волосся, що робить Вас більш впевненими в собі, а впевненість привертає успіх у Ваше життя! 100% оригінальний товар. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.