HydroPeptide

HydroPeptide
HydroPeptide — це бренд, створений у 2004 році командою генетиків із США, які займаються усуненням ознак старіння.

Продукти бренду HydroPeptide - це передові косметологічні товари догляду за шкірою, в яких сила натуральних пептидів сприяє скороченню тонких ліній і зморшок внаслідок підвищення рівня зволоження на клітинному рівні, роблячи вашу шкіру гладкою, оновленою і сяючою. Асортимент професійних засобів догляду за шкірою обличчя та тіла HydroPeptide призначений для значного зменшення ознак старіння за одну процедуру, а тривале використання призведе до ще більш вражаючих результатів.

Продукти HydroPeptide користуються популярністю у дерматологів, пластичних хірургів та косметологів у найпрестижніших медичних клініках та спа-салонах по всьому світу. Всі продукти HydroPeptide не містять парабенів та синтетичних матеріалів.

Придбати оригінальну продукцію бренду HydroPeptide за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, купуючи товар на сайті. А під час реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.