Клітинно-активний інтенсивний догляд проти випадіння та потоншення волосся - La Biosthetique Dermosthetique Therapie Anti-Chute Premium

  • Виробник: La Biosthetique
  • Модель: 102834
  • Наявність: Є в наявності
5 250 грн
Характеристики
Тип волосся: Для всіх типів
Призначення: Лікування, Зміцнення, Проти випадіння, Стимуляція росту , Захист
Об'єм: 10х10ml
Країна: Франція
La Biosthetique Dermosthetique Therapie Anti-Chute Premium - дані ампули - це інтенсивне лікування проти випадіння та проти всіх вікових змін волосся, а також проти передчасного посивіння волосся.

Причин стоншування волосся може бути безліч - стрес, гормональні чинники або навіть природні процеси старіння. Фундаментальним аспектом є зниження продуктивності клітин, що дають початок волосяних фолікулів. Вони є вирішальним елементом для активного росту волосся. Додатковим фактором є збільшення вмісту цукру в сполучних тканинах, також пов'язаних з віком, так зване глікірування. Це викликає потовщення тканин, шкіра голови втрачає еластичність і разом з тим здатність оптимальним чином засвоювати живильні речовини. Наслідками цього процесу є стоншення і випадання волосся.

З даною проблемою допоможе справитися дана інтенсивна висококонцентрована процедура, що активує утворення нових стовбурових клітин у волосяному фолікулі та уповільнює процеси старіння.

Дана сироватка, завдяки активним компонентам, працює в таких напрямках:

  • Два диференційованих механізму дії засобу активно борються з будь-яким видом випадіння волосся
  • Стовбурові клітини, стимулюють ріст волосся
  • Пошкоджуюче затвердіння тканини, викликане накопиченим цукром, повністю руйнується, і тканина захищається від повторного затвердіння
  • Стимулює вироблення меланіну і запобігає передчасному посивінню волосся.

Застосування:

На очищене волосся нанести спеціальним аплікатором вміст ампули, розділяючи волосся на пасма. При нанесенні акуратно і м'яко помасажуйте шкіру голови.

Інтенсивне лікування в разі випадання: застосовуйте ампули щодня протягом 3 місяців. Потім застосовуйте 1-2 рази на тиждень.

Профілактичне використання у випадках, коли ріст волосся сповільнився через вік: при наявності схильності до випадання волосся, застосовуйте 1-2 ампули на тиждень. Те ж саме і з волоссям, ослабленими з віком.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка в будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога при купівлі товару на сайті. А при реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.