Набір для обличчя - Babor Skin Refine Set 2021

Закінчується
Набір для обличчя - Babor Skin Refine Set 2021
  • Виробник: BABOR
  • Модель: 102801
  • Наявність: Є в наявності
2 750 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Призначення: Порозвужування, Нормалізація РН-балансу , Живлення, Заспокоєння, Очищення, Захист, Зволоження
Країна: Німеччина
Babor Skin Refine Set 2021 - даний лімітований набір для очищення шкіри від бренду Babor не просто ідеально готує шкіру до подальшого догляду, але також забезпечує їй миттєве живлення завдяки трьом новітнім ампулам-сироватці Babor Power Serum Ampoules.

До складу набору входять:

  • Термо-очищення з детокс-ефектом - Babor Detox Lipo Cleanser, 100 мл

Даний бальзам забезпечує глибоке очищення і детокс шкіри, відкриваючи пори та захищаючи також від негативного впливу навколишнього середовища.

  • Баланс тонік - Babor Refine Cellular, 200 мл

Даний заспокійливий тонік підходить для всіх типів шкіри. Завдяки спеціально розробленій формулі він нормалізує pH-рівень і готує шкіру до наступного догляду після очищення.

  • Ампула з гіалуроновою кислотою - Babor Power Serum Ampoule Hyaluronic Acid, 1 х 2 мл

Концентрат допомагає глибоко зволожити, поліпшити еластичність і пружність шкіри, усуває такі проблеми, як сухість і зморшки, внаслідок насичення шкіри поживними інгредієнтами

  • Ампула з церамідами - Babor Power Serum Ampoule Ceramide, 1 х 2 мл

Ампула з потужними активними інгредієнтами керамідів і 2% ніацинаміду працюють для заспокоєння і захисту шкірного бар'єру.

  • Ампула з бета глюканом - Babor Power Serum Ampoules Beta Glucan, 1 х 2 мл

Дана ампула призначена для напруженої та роздратованої шкіри. Роздратована і підвладна стресу шкіра вимагає дбайливого, але інтенсивного догляду. Саме ці властивості можна знайти в комплексі активних інгредієнтів даної ампули, яка миттєво заспокоює і розслабляє шкіру за допомогою того, що до складу продукту входять: бета-глюкан і мікросеребро.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка в будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога при купівлі товару на сайті. А при реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.