Парфумована вода - Byredo Young Rose

  • Виробник: Byredo
  • Модель: 103049
  • Наявність: Є в наявності
5 865 грн
Характеристики
Об'єм: 100ml
Країна: Франція
Byredo Young Rose – цей аромат сучасна інтерпретація вікових традицій. Яскравий аромат оспівує вічне занепокоєння молодості - покоління, натхнене створенням чогось особливого, ніж будь-коли. Створіть індивідуальну ауру з даною парфумованою водою. Цей парфум є спотвореним поглядом на класичну романтику. Ідеально підходить для тих, хто бажає написати своє майбутнє. Він поєднує вогняний сичуанський перець з основою з дамаської троянди, щоб кинути виклик традиціям.

Цей парфум складається з верхніх нот насіння амбрети та сичуанського перцю і пропонує основу, побудовану на нотах дамаської троянди та ірису, підтриманих базовими нотами мускусу та амброксану.

Цей парфум, призначений як для чоловіків, так і для жінок, і дозволяє власнику поринути в аромат, настільки ж унікальний, як і він сам.

Переваги:

  • Підходить як чоловікам, так і жінкам
  • Унікальний аромат, що кидає виклик умовностям

Верхні ноти: насіння амбрети та сичуанський перець

Ноти серця: дамаська троянда та ірис

Базові ноти: мускус та амброксан

Аромат: для чоловіків та жінок

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, купуючи товар на сайті. А під час реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.