Skin Tech

Skin Tech
Skin Tech - це, провідний іспанський бренд, який працює в області естетичної медицини та дерматології, що пропонує унікальну концепцію медичних препаратів, які забезпечують ефективні результати.

Skin Tech Pharma Group SL. - це приватна компанія, що базується в Коста-Брава, Іспанія, яка виконує виробничий процес високого стандарту, і при цьому, розробляє унікальні та інноваційні формули у власній лабораторії.

Володіючи 25-річним досвідом роботи в естетичній дерматології, Skin Tech Pharma Group SL. орієнтована на задоволення потреб світового ринку естетичної медицини та розширенні масштабів ринку, щоб вийти в фармацевтичну сферу.

Компанія Skin Tech створює оригінальну концепцію лікування, випускає унікальні та інноваційні рецептури, виробляє ефективні та безпечні продукти.

Бренд розробляє повний спектр естетичних процедур для задоволення всіх потреб шкіри: проти старіння, вугрів, гіперпігментації, шрамів, випадання волосся, розтяжок та целюліту. Інноваційні формули продуктів перетворюють їх у високоякісні товари в області косметології.

Купити косметичні засоби від Skin Tech, можна в нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua, не витрачаючи багато часу і не докладаючи особливих зусиль. Оригінальні товари. Доставка товарів по всій території України.