Спа маска для повної реконструкції структури пошкодженого волосся - Tecna Spa Bio-Renewal Treatment

10%
Спа маска для повної реконструкції структури пошкодженого волосся - Tecna Spa Bio-Renewal Treatment
  • Виробник: Tecna
  • Модель: 102810
  • Наявність: Є в наявності
743 грн
825 грн
Характеристики
Тип волосся: Для всіх типів , Пофарбоване, Пошкоджене, Освітлене
Призначення: Живлення, Лікування, Блиск, Зміцнення, Зволоження, Відновлення
Об'єм: 200ml, 500ml
Країна: Італія
Tecna Spa Bio-Renewal Treatment - це засіб для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся. Поживна і зміцнююча дія даної маски починається глибоко всередині кожного волоса, помітно покращуючи пошкодження. Засіб відновлює, поступово покращує еластичність, міцність і блиск волосся.

Регенеруюча і захисна технологія дозволяє створювати на волоссі природну плівку, здатну відновлювати пошкодження, закриваючи кутикули. Цей процес відновлення і покриття дуже важливий для запобігання втрати води та збереження здоров'я і зволоження волосся. Технологія еластичності й зволоження дозволяє підтримувати надзвичайний довгостроковий ефект зволоження, навіть коли волосся піддається сильному стресу через використання пластин для випрямлення і завивки, запобігаючи втраті води на волоссі.

Застосування:

Нанесіть маску на всю довжину не зачіпаючи коріння і приділяючи особливу увагу ушкодженим ділянкам. Залиште на 5 хвилин (можна використовувати джерело тепла у вигляді рушника або тюрбан). Ретельно змийте залишки засобу з волосся.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка в будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога при купівлі товару на сайті. А при реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.