Тріо для шліфовки та сяяння шкіри - Elemis Skin Resurfacing Trio Gift Set

  • Виробник: Elemis
  • Модель: 102896
  • Наявність: Є в наявності
2 325 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Призначення: Себорегуляція , Розгладження, Освітлення, Сяйво, Зміцнення, Зволоження, Відновлення, Порозвужування, Нормалізація РН-балансу , Відлущування, Очищення
Країна: Англія
Elemis Skin Resurfacing Trio Gift Set - відновіть свою шкіру і надайте їй сяючий і гладкий вигляд, як у дитини перед святами за допомогою подарункового набору від бренду Elemis. Це тріо продуктів, ідеально підходить для втомленої та тьмяної шкіри, адже вони допомагають досягти гладкого, рівного та сяючого кольору обличчя.

До складу набору входять:

  • Пади для шліфування шкіри Dynamic Resurfacing - Elemis Dynamic Resurfacing Facial Pads, 60 шт

Дані пади ніжно, але ефективно відлущують та оновлюють шкіру, одночасно роблячи колір обличчя більш рівним. Використовуючи технологію Tri-Enzyme, вони підтримують оновлення поверхневих клітин шкіри, уникаючи необхідності в більш жорстких відлущуючих засобах. Поєднуючи м'яку альфа-гідроксикислоту з комплексом пробіотичних ферментів, вони притягують вологу до шкіри та посилюють сяйво, залишаючи оновлений і яскравіший колір обличчя.

  • Щоденний очисник "Динамічне шліфування" - Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash, 200 мл

Цей очищаючий засіб, відлущує відмерлі клітини шкіри, роблячи колір обличчя більш яскравим і рівним. Технологія Tri-Enzyme у цьому щоденному очищувальному засобі стимулює ніжний процес відлущування, а заспокійлива олія Бабасу, що входить також до складу, відновлює оптимальний рівень зволоження. Білий трюфель Poria Cocos заспокоює шкіру, а олія морингу забезпечує захист від негативного впливу навколишнього середовища на шкіру.

  • Відновлююча есенція для рівного тону шкіри - Elemis Dynamic Resurfacing Skin Smoothing Essence, 28 мл

Цей продукт допоможе відновити, оновити та вирівняти текстуру шкіри, одночасно допомагаючи покращити ефективність використання наступних продуктів у вашому повсякденному догляді.

Есенція створена на основі технології Tri-Enzyme, що сприяє природному оновленню клітин шкіри. Даний удосконалений щоденний догляд забезпечує зволоження, пружність та допомагає покращити зовнішній вигляд шкіри, зводячи до мінімуму появу пор. Після застосування цього засобу колір обличчя стає яскравішим, гладким і рівним.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка в будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога при купівлі товару на сайті. А при реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.