Abril et Nature

Abril et Nature
Бренд Abril et Nature був заснований у 1988 році майстрами своєї справи, перукарями А. Васкес та П. Абрилем. Виробництво і штаб-квартира знаходяться в Барселоні. Компанія надає широкий асортимент продукції для усіх типів волосся. Їх умілий підхід до створення косметичних засобів для волосся, користується популярністю в багатьох країнах світу.

Abril et Nature придбав безліч відмінних відгуків не тільки від стилістів і перукарів, але також від дерматологів і трихологів. Вони визнають, що склади засобів, при постійному використанні, відновлюють натуральну структуру волосся, захищають кінчики від пересихання і підвищують стійкість до шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Засоби також варто купувати для щоденного догляду, тому що вони подовжують насиченість кольору і прискорюють ріст волосся.

Усі лінійки продуктів призначені для збереження здоров'я волосся. Навіть використання стайлінгу сильної фіксації цієї фірми їм не зашкодить, адже вітаміни та мікроелементи які входять до складу продуктів захищають волосся від висихання і ламкості. Кератин та білкові комплекси заповнюють пошкоджені ділянки, зміцнюють волосся, роблячи їх гладенькими.

Це ті завдання, над якими успішно працює команда Abril et Nature.

Купити продукцію Abril et Nature ви можете на нашому сайті cosmy.com.ua. Доставка здійснюється в будь-яке місто України. Безкоштовна доставка від 2000 грн.