Elemis

Elemis
Elemis - бренд, який випускає косметику по догляду за шкірою і широко використовується в найбільших салонах краси світу. Офіси знаходяться в Гонконзі, Лондоні та Майамі.

Ноелла Габріель, засновниця бренду, відправившись в кругосвітню подорож у 1989 році почала досліджувати кращі косметичні формули. Вивчивши складність виготовлення косметики в кращих традиціях древніх цивілізацій, Ноелла об'єднала отримані знання, щоб створити нову концепцію краси, яка вилилася в продукцію марки Elemis.

Комплексна програма бренду включає 37 дивовижних засобів по догляду за обличчям і тілом, які поєднують в собі інноваційні розробки та перевірені роками рецепти.

Сьогодні Elemis - найпопулярніший в Великобританії бренд косметики. Різниця між Elemis та іншими брендами полягає у тому, що ці косметичні засоби використовуються виключно для професійного догляду. Крім Великобританії, Elemis також дуже популярний в Азії, Південній Африці, скандинавських країнах, США та Австралії.

Купити оригінальну продукцію британського бренду Elemis можна на сайті cosmy.com.ua. Найкращі ціни. Доставка по всій Україні.