Medik8

Акції Косми Cosmy
При замовленні продукції бренду Medik8 від 2000 грн отримайте у подарунок
Medik8
Всесвітньо відома компанія Medik8 була народжена з прагнення до поліпшення здоров'я шкіри. Елліот - засновник марки Medik8, вивчав фізіологію в університеті Лідса поряд з фармакологією та біохімією. Після розробки продукту проти почервоніння для своєї сестри, Елліот був натхненний на створення чогось нового. Так і почалася історія марки Medik8 в невеликій лабораторії в задній частині аптеки його батька.

Протягом 15-років Елліот розробляє професійну продукцію по догляду за шкірою. У 2009 році з'явилася на світ філософія CSA. Неймовірно простий і при цьому науково обгрунтований метод - він просто працює. Цей метод CSA стає все більш популярним з кожним днем. Суть філософії полягає в тому, щоб просто використовувати вітамін С плюс сонцезахисний крем днем ​​і вітамін А вночі. От і все. Клінічно доведено, що ця проста стратегія дає результати, які ви можете відчути на собі.

Бренд Medik8 хоче показати світу, що не потрібні тисячі різних продуктів, щоб реально змінити вашу шкіру. Вам просто потрібні три дуже простих інгредієнта, в дуже складних рецептурах, де використаний весь їх потенціал. CSA - це майбутнє.

У нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua Ви можете купити продукцію Medik8 за найкращими цінами. Доставка по всій Україні.