Olaplex

Olaplex
Історія компанії Olaplex почалася в Чикаго, коли два вчених вирішили заснувати бренд, засоби якого ідеально б захищали волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища і при цьому відновлювали б їх структуру. І їм це вдалося. Вчені створили засіб, в складі якого не було ніяких хімічних компонентів, а його унікальна формула сприяла зміцненню, силі та еластичності волосся.

Засоби Olaplex можна використовувати як зволожуючі маски, кондиціонуючу систему і навіть застосовувати у вигляді лікування волосся. Після застосування засобів компанії Ви забудете про ламке, тьмяне та сухе волосся. Результати Ви побачите вже після першого застосування, волосся стане густим, сильним і блискучим.

Завдяки унікальному підходу до створення продукції, жінки всього світу тепер мають можливість відновити пошкоджене волосся без дорогих засобів, прям у себе вдома. Як визнає один із засновників компанії - Дін Кристал, попереду ще багато роботи та відкриттів. Мета Olaplex - бути інноваційними, а не імітувати ефективність.

Оригінальні засоби від Olaplex з доставкою в будь-яке місто України Ви можете купити в нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua.