Teoxane

Teoxane
Teoxane - швейцарська компанія, заснована у 2003 році Валері Топа і яка розташована в Женеві. Валері має кваліфікацію біохіміка і закінчила Французьку бізнес-школу. У 2003-2004 роках в її команду входили провідні фармацевти з усього світу, завданням яких було створення ідеальних продуктів для процедур шкірної корекції. Після проведення численних досліджень поточних потреб ринку естетичної медицини компанія розробила нові засоби, які виправдали всі очікування постачальників медичних послуг та їх пацієнтів.

З 2004 року компанія постійно проводить дослідження, щоб поліпшити формулу продуктів. Успіх цього бренду надихає і спонукає до дій багатьох розробників продуктів естетичної медицини. Нині лікарі більш ніж в 100 країнах використовують засоби бренду у своїх клініках і асоціюють Teoxane з якістю і безпекою для здоров'я.

Сьогодні Teoxane - найвідоміший європейський бренд, який виробляє і постачає косметику преміум-класу за доступними цінами.

На нашому сайті cosmy.com.ua Ви з легкістю можете купити оригінальну продукцію компанії Teoxane за найвигіднішими цінами. Також діють акції та знижки. При замовленні на суму від 2000 грн - безкоштовна доставка. Швидка доставка в усі міста України.