Thalgo

Thalgo
Бренд Thalgo заснований на півдні Франції у 1968 році фармацевтом Андре Буклі. Найпрекрасніше в марці Thalgo те, що вся розробка їх продуктів відбувається в одному і тому ж морському центрі на півдні Франції. Вони використовують в складі засобів тільки натуральні водорості та Таласси, без додавання штучних барвників та консервантів. Їхня продукція дійсно приносить море в ваш будинок.

Кожен продукт Thalgo - це справжній концентрат морської ефективності, створений з абсолютною схожістю зі шкірою і неперевершеним чуттєвим сприйняттям, щоб запропонувати професійну досконалість кожній жінці у світі.

Створений на море, Thalgo прагне мінімізувати свій вплив на навколишнє середовище. Ця філософія позиціонує Thalgo як світового лідера в області професійної морської косметики.

Бренд THALGO став безперечним лідером у світі «морський краси». Компанія створює, виробляє і продає лікувальні засоби, косметичні продукти та харчові добавки на основі морських вод більш ніж в 90 країнах.

100% оригінальну продукцію Thalgo можна купити в нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua. Найвигідніші ціни. Акції та знижки. Швидка доставка по всій Україні.