Yon-Ka

Yon-Ka
Yon-Ka - це паризький бренд, заснований у 1954 році родиною Мюльталер. Yon-Ka можна охарактеризувати як бренд, орієнтований на результат. Усі їхні продукти створені в лабораторії дерматологами та лікарями. Вони використовують потужні властивості рослин для створення продуктів, які демонструють реальні результати на шкірі.

Єдина мета бренду - «дати вашій шкірі засоби для відновлення балансу і життєвої енергії в будь-якому віці».

Філософія Yok-Ka заснована на двох ключових концепціях: фітобіоінтегрованності та індивідуальному підході. Фітобіоінтегрованність ставиться до бажання, щоб шкіра отримувала максимальну користь з усього, що може запропонувати рослинний світ. Таким чином, Yon-Ka використовує не тільки ароматні ефірні олії, а й безліч додаткових інгредієнтів, які містяться в рослинних і морських екстрактах, таких як вітаміни, мікроелементи та фруктові кислоти. Yon-Ka просуває індивідуальний підхід до лікування, пропонуючи продукти, які підходять для всіх типів шкіри та допомагають поліпшити будь-який її стан.

У нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua ми пропонуємо повний асортимент продуктів Yon-Ka, від очищувальних засобів, тонізуючих лосьйонів до сироваток, масок і зволожуючих засобів! Ви можете купити саме те, що Вам до душі! 100% оригінальна продукція. Безкоштовна доставка при сумі замовлення від 2000 грн. Доставка здійснюється по всій Україні.