Ампульний концентрат регенеруючої дії - Dr. Spiller Beauty Sleep - Moonlight

  • Виробник: Dr. Spiller
  • Модель: 101695
  • Наявність: Є в наявності
1 245 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Час застосування: Ніч
Призначення: Розгладження, Зміцнення, Зволоження, Відновлення, Проти запалень
Об'єм: 7×2ml
Країна: Німеччина

Dr. Spiller Beauty Sleep - Moonlight - чудовий продукт, щоб насолодитися свіжою, оновленої шкірою, як тільки ви прокинетеся, навіть якщо вам не вистачило сну. Незамінний інструмент для частих мандрівників, перельотів, роботи в нічну зміну.


Нерегулярний або переривчастий сон, а також додаткові подразники, такі як окислювальний стрес, негативно впливають на процеси регенерації та відновлення. Очевидно, що це впливає на шкіру, ми бачимо зміни зовнішнього вигляду не тільки на наступний ранок, а й набагато довше. Ослаблення процесів регенерації також прискорює старіння шкіри на довгий час. Цей концентрат в ампулі гарантує, що шкіра максимально використовує нічні години для відновлення та регенерації.


ChronoEzzim та АТФ забезпечують клітини енергією, активують мікроциркуляцію та разом з незамінними амінокислотами оптимізують метаболізм шкіри та сприяють детоксикації. Синергія біополімерів та компонентів GlycoMoist гарантує, що клітини та всі шари шкіри отримують необхідну кількість вологи. Вітамін B3 підтримує розподіл клітин. Таким чином, регенерація епідермісу може відбуватися в повну силу. Екстракт канабісу підтримує та сприяє оптимальному функціонуванню регенеративних процесів. Білки та незамінні жирні кислоти мають протизапальну дію та зміцнюють захисний бар'єр шкіри. Екстракт ефективний при боротьбі з віковими шкірними реакціями.


При щоденному використанні шкіра оновлюється, рівень зволоженості підвищується, зморшки розгладжуються, а шкіра стає помітно більш еластичною.


Застосування:


Перед вживанням ампулу струсити та легкими масажними рухами нанесіть на шкіру.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.