Ампульний концентрат відновлюючої дії - Dr. Spiller Reset - Sundown

  • Виробник: Dr. Spiller
  • Модель: 101692
  • Наявність: Є в наявності
1 445 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Час застосування: Універсальний
Призначення: Проти почервоніння , Зміцнення, Заспокоєння, Зволоження, Відновлення
Об'єм: 7×2ml
Країна: Німеччина

Dr. Spiller Reset - Sundown - ефективний відновлюючий засіб для шкіри після сонячних опіків або при впливі на неї інших подразників та навколишнього середовища. Цей концентрат в ампулі зменшує роздратування та почервоніння.


Цей концентрат, сприяє відновленню шкіри, дає шкірі все необхідне для швидшого відновлення після стресу, викликаного сонячним світлом або іншими зовнішніми факторами. Нейтралізує завдані збитки, підтримує функціональність ДНК та клітин. Це допомагає запобігти довгострокові видимі зміни в результаті тривалого ушкодження клітин.


Активні інгредієнти ампульного концентрату ущільнюють та зміцнюють структуру сполучної тканини, а також запобігають дегенеративним процесам. У поєднанні з багатофункціональними пептидами гороху стимулює та активує синтез еластину, колагену та глікозаміногліканів. В результаті дерма зміцнюється, а шкіра стає більш пружною. З'єднання дерми та епідермісу має вирішальне значення для постачання поживними речовинами та киснем, його належний стан підтримується та покращується спеціальними сигнальними пептидами та вітаміном B 3 з властивостями, що відновлюють. Компонент GlycoMoist пропорційно збільшує ефективність цих активних речовин, а також подовжує та сприяє цим процесам. Цей компонент також має ефект відновлення зволоженості шкіри. BioCalm та алантоїн заспокоюють шкіру та мають протизапальну дію.


Застосування:


Перед застосуванням, струсіть ампулу. Нанесіть вміст на обличчя та м'якими масажними рухами втирайте в шкіру.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.