Ампульний концентрат з детокс-ефектом - Dr. Spiller Breath - Free like the Wind

  • Виробник: Dr. Spiller
  • Модель: 101696
  • Наявність: Є в наявності
1 245 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Час застосування: Універсальний
Призначення: Освітлення, Зміцнення, Освіження, Очищення
Об'єм: 7×2ml
Країна: Німеччина

Dr. Spiller Breath - Free like the Wind - для нескінченного відчуття легкості та невагомості. Ці ампули звільняють шкіру від усього, що ускладнює її, та дозволяє їй знову вільно дихати. Наша шкіра постійно піддається впливу різних подразників, шкідливих факторів навколишнього середовища, забруднення повітря. В результаті шкірі стає все важче та важче повною мірою виконувати необхідні функції детоксикації. Під час складних метаболічних процесів токсини виводяться через шкіру та входять до складу гідроліпідної плівки. Якщо утворюється занадто багато токсинів, вони починають накопичуватися в шкірі. В результаті шкіра не може належним чином та достатньою мірою регенерувати, втрачає свою пружність та стає все більш забрудненою, починають утворюватися запалення, вона стає блідою та сірою. Цей детоксифікуючий концентрат забезпечує ефективну підтримку шкіри та сприяє природним процесам детоксикації.


Екстракт женьшеню діє як зв'язуюча ланка. Завдяки своїй освіжаючій дії, він стимулює активність шкіри та разом з екстрактом хвоща, гамамелісу та деревію надає синергетичний ефект, зміцнюючи шкіру, висвітлюючи колір обличчя та покращуючи її стан.


Цей концентрат виводить токсини, очищає та освітлює шкіру зсередини. Вона стає свіжою, блискучою, покращується її зовнішній вигляд та оновлюється текстура шкіри.


Застосування:


Перед вживанням ампулу струсити та легкими масажними рухами нанесіть на шкіру.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.