Безкоштовна доставка при замовленні від 2 500 грн
Знято з випуску
Cuskin

Балансуючий тонер - Cuskin Clean-UP PH Balancing Toner

  • Знято з виробництва
  • Модель: 103608
(3)
1 368 грн
Cuskin Clean-UP PH Balancing Toner - це чудовий засіб як завершальний етап в очищенні шкіри. Тонік нормалізує стан шкіри та відновлює її оптимальний рівень pH. Цей м'який тонік можна використовувати на чутливій шкірі, тому що він не містить спирту та адаптується до шкіри, не викликаючи роздратування. Рожева вода та натуральні зволожуючі компоненти продукту, зволожують, пом'якшують, заспокоюють, звужують пори, контролюють жирний блиск та захищають шкіру від пошкодження вільними радикалами.

Переваги:

  • підтримує pH-баланс шкіри
  • Миттєво дарує відчуття свіжості та надовго залишає шкіру м'якою та бадьорою
  • чудово зволожує
  • покращує загальний стан шкіри
  • надає сяйво
  • не містить спирту

Застосування:

Після очищення нанесіть невелику кількість даного продукту на ватний диск і протріть їм обличчя та шию. Приступіть до наступних етапів догляду за шкірою.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, купуючи товар на сайті. А під час реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.

Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Sea Water, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Olive Oil Peg-7 Esters, Fragrance, Polyglutamic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Pentylene Glycol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rosa Centifolia Flower Water, Methionine, Serine, Histidine, Sodium Lactate, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Methylmethionine, Mathodextrin

Зверніть увагу, що виробник може вносити зміни до складу продукту. Рекомендуємо, перед застосуванням, перевіряти склад на упаковці товару.

Вік Без обмежень
Тип шкіри Для усіх типів
Призначення Захист, Нормалізація РН-балансу , Порозвужування, Себорегуляція , Сяйво, Пом'якшення, Зволоження, Заспокоєння
Об'єм 200 ml
Країна Південна Корея
1 368 грн

У нас є ще кілька ідей для вас Схожі пропозиції

Відгуки

О

Оля

З якого віку та для якого типу шкіри більше всього підходить?
Підскажіть будь-ласка)

Відповідь адміністратора

Вітаю!
Це справді універсальний та якісний тонер, який підійде для всіх типів шкіри.
А що до віку, то певних вікових обмежень засіб не має)
І

Іра

Добре звужує пори та позбавило мене жирного блиску на обличчі, хоча шкіра в мене комбінована, але в т-зоні дуже блистить)

К

Каріна

Круто пахне, обличчя після нього зволожене та свіже!

Ми все зберегли Переглянуті товари