Green Tea & Enzyme Powder Wash - очищувальний засіб 2-в-1, що містить ферментний компонент, який вилущує відмерлі клітини шкіри, а також звужує пори. З низьким рівнем подразнюючої дії містить основні інгредієнти зеленого чаю, що володіють потужними антиоксидантними властивостями, які очищають закупорені пори та покращують колір обличчя. Цей засіб, що очищає, з ферментами містить фермент тата, який м'яко видаляє забруднення, вугри та омертвілі клітини шкіри. На відміну від інших засобів для чищення, поставляється в унікальній формі порошку і швидко піниться при контакті з водою. Має заспокійливий запах зеленого чаю, що нагадує латте, що робить його ідеальним для щоденного використання як очищувальний засіб для обличчя. Підходить власницям жирного, комбінованого та схильного до акне типу шкіри.
Переваги:
Застосування:
Змішайте в долоні невелику кількість води та пудри до прояву піни. Нанесіть на шкіру та зробіть легкий масаж круговими рухами. Потім ретельно змийте залишки засобу теплою проточною водою.
Придбати оригінальну сертифіковану косметику By Wishtrend за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy.com.ua. Зручна, швидка та безкоштовна доставка в будь-який регіон України. Кваліфікована консультація щодо вибору товару. Cosmy club – бонусна програма для зареєстрованих клієнтів.
Sodium Bicarbonate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays (Corn) Starch, Camellia Sinensis Leaf Powder, Lysine Hcl, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Acetyl Methionine, Theanine, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Sorbitol, Papain , Betaine, Cellulose Gum, Citric Acid, Sodium Hyaluronate
Зверніть увагу, що виробник може вносити зміни до складу продукту. Рекомендуємо, перед застосуванням, перевіряти склад на упаковці товару.
Цікава текстура - порошок перетворюється на ніжну піну і добре очищає.
Користуюсь вже місяць. Шкіра стала чистішою, менше комедонів. Не має відчуття очищення до скрипу.
Купила з цікавості, бо ніколи не користувалась ензимами і закохалась! Шкіра після вмивання оксамитова, без лущень та сухості.
Пісня вмивання немає відчуття стягнутості. Дуже економне використання, вистачає надовго.
Користуюсь вже місяць. Шкіра стала чистішою, менше комедонів. Не має відчуття очищення до скрипу.
Дуже легенька, але водночас добре очищує
Наразі ваш відгук проходить перевірку на спам. Після підтвердження він буде опублікований на сайті.