10%
Mustela

Гель-шампунь для голови та тіла - Mustela Bebe 2in1 Hair And Body Wash

  • Відправка 1-3 дні
  • Модель: 110177
Натякнути про подарунок
387 грн
429 грн
Опис

Bebe 2in1 Hair And Body Wash - це ідеальне рішення "все в одному" для батьків, які хочуть спростити процедуру купання своєї дитини. Спеціально розроблений для догляду за ніжною шкірою новонароджених і немовлят, це органічний, протестований дерматологами засіб, що м'яко очищає як шкіру, так і волосся, що робить його ідеальним для щоденного використання. Виготовлене з 95% натуральних інгредієнтів, включаючи високоякісний органічний авокадо, воно зволожує та захищає шкіру вашої дитини, роблячи її м'якою, гладкою та зволоженою. Цей універсальний гель не тільки ефективний, але й екологічний. Упакований в пляшку, що переробляється, він стане відмінним вибором для екологічно свідомих батьків. М'яка формула гарантує, що шкіра та волосся вашої дитини будуть оброблені з максимальною ніжністю, що робить його ідеальним для використання вдома або під час подорожей.


Переваги:


  • ніжно очищає шкіру та волосся вашої дитини, спрощуючи процедуру купання
  • збагачений органічним авокадо, він живить шкіру та допомагає підтримувати її природний бар'єр
  • розроблений для щоденного використання
  • допомагає зволожувати та захищати шкіру від зневоднення, запобігаючи випаровуванню води


Застосування:


Невелику кількість гелю-шампуню нанести на шкіру дитини, не застосовуючи губки легкими круговими рухами. Ніжно помасажувати, а потім ретельно змити теплою водою.


Придбати оригінальну сертифіковану косметику Mustela за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy.com.ua. Зручна, швидка та безкоштовна доставка в будь-який регіон України. Кваліфікована консультація щодо вибору товару. Cosmy club - бонусна програма для зареєстрованих клієнтів.

Склад

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Coco-Glucoside, PEG-3 Distearate, PEG-150 Distearate, Glyceryl Caprylate, Glycol Distearate, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-10, Potassium Sorbate, Citric Acid, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract.


Зверніть увагу, що виробник може вносити зміни до складу продукту. Рекомендуємо, перед застосуванням, перевіряти склад на упаковці товару.

Характеристики
Призначення Захист, Очищення, Зволоження, Зміцнення, Заспокоєння
Об'єм 200 ml
Країна Франція
Відгуків (3)
Ірина
Ірина
09.09.2025
Після купання шкіра гладенька, без подразнень, а волосся легко розчісується.
Софія
Софія
11.06.2025
Обожнюю цей шампунь-гель! Використовую з перших днів народження дитини — дуже ніжний, не щипає очі, має приємний аромат.
Марта
Марта
17.04.2025
У принципі непоганий, але мені хотілося б трохи густішої текстури. Проте очищує м’яко
Консультація за підбором засобів
Безкоштовна доставка від 2500 грн

Програма лояльності
Гарантія якості та оригінальності продукції
Ви дивилися