Медовий гель-мікроексфоліант містить у складі запатентовані мікросфери з натурального бджолиного воску, що м'яко очищають і дбайливо відлущують ороговілі клітини, розчиняючи надлишки шкірного себуму. Водночас він зволожує і живить шкіру, що робить її шовковистою і гладкою на дотик.
Перевага:
Застосування:
Невелику кількість очищувального засобу, розподілити на область обличчя та шиї, декольте, виконуючи кругові рухи та приділяючи особливу увагу ділянкам з наявністю гіперкератозу та проблемним зонам. Добре змити, просушити шкіру та нанести засоби наступних етапів догляду. Можливе використання для очищення та зняття макіяжу із зони "навколо очей".
Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, придбавши товар на сайті. При реєстрації на сайті облікової програми для клієнтів Cosmy ви отримуєте знижку на суму до 10%.
Aqua / Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Methyl 2-Sulfol Aurate, Cera Alba, Copernica Cerifera Wax, Acrylates Copolymer, Glycerin, Honey, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Disodium 2-Sulfolaurate, Hexylene Glycol, Benzyl Benzoate, Aminomethylpropanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum / Fragrance, Coumarin
Зверніть увагу, що виробник може вносити зміни до складу продукту. Рекомендуємо, перед застосуванням, перевіряти склад на упаковці товару.
Мені подобається цей засіб для вмивання. Легке відлущування, видаляє омертвілі клітини шкіри залишаючи відчуття свіжості та зволоженості
Непоганий засіб, але точно не для мого типу шкіри , думаю це буде хорошим варіантом для когось іншого, але мені не підйшов!(
Найкращий очищуючий засіб який у мене був ! М’який і ніжний. Дякую за рекомендацію.
Однозначно цей засіб мені підходить.
Стан шкіри набагато покращився, отримую безліч компліментів, запитують чим саме користуюся))
Продукт був точно таким, як описано, і його швидко доставили. Це мій улюблений засіб для очищення обличчя. Обов'язково замовлю тут ще!
Вперше спробувала цей засіб на прийомі у косметолога, він просто дивовижний. Через тиждень я придбала його, навіть не закінчивши першу пляшечку. Однозначно рекомендую!
Я використовую цей пілінг вже кілька тижнів, і він мені подобається. Чудово пахне, і моя шкіра виглядає добре.
Дуже добре піниться , після використання шкіра зволожена і м'яка . Дуже рекомендую.
Цей очищаючий засіб просто знахідка! Він чудово пахне, добре очищає та чудово відлущує . Це єдиний, яким я зараз користуюся.
Цей скраб чудовий❤️
Наразі ваш відгук проходить перевірку на спам. Після підтвердження він буде опублікований на сайті.