Набір дієтичних добавок проти випадіння волосся у жінок в період постменопаузи - Oxford Biolabs TRX2 Post Menopause

  • Виробник: Oxford Biolabs
  • Модель: 102836
  • Наявність: Є в наявності
2 580 грн
Характеристики
Призначення: Зміцнення, Відновлення, Проти випадіння, Стимуляція росту
Країна: Німеччина
Oxford Biolabs TRX2 Post Menopause - це комбінація молекулярної харчової добавки TRX2 для волосся і спеціально розробленої харчової добавки після менопаузи для жінок 50+. Оскільки зміни, що відбуваються в організмі з менопаузою в поєднанні з недостатнім харчуванням, збільшують ризик випадання волосся у жінок, бренд Oxford Biolabs розробив даний набір з харчовими добавками, які містять поживні речовини, які допомагають задовольнити конкретні потреби жінок у цей період.

Засновані на натуральних інгредієнтах, ці добавки доповнюють один одного для розв'язання проблеми випадіння волосся у жінок після менопаузи.

У набір входять:

  • Молекулярний комплекс проти випадіння волосся - Oxford Biolabs TRX2, 90 шт

Це капсульна харчова добавка, що сприяє здоровому росту волосся на молекулярному рівні. Засіб складається тільки з натуральних інгредієнтів, які приносять користь волоссю.

Калієві канали - це білкові структури, виявлені в багатьох клітинах людського тіла. У волосяному фолікулі вони допомагають важливим поживним речовинам проходити через клітинну мембрану, відновлювати та зміцнювати волосся і запобігати їх випаданню.

Харчова добавка містить живильний комплекс, який стимулює калієві канали та допомагає відновити й підтримувати волосся в ідеальному стані.

  • Молекулярний комплекс для жінок в період менопаузи - Oxford Biolabs Post Menopause, 60 шт

Даний комплекс містить вітамін B6, який сприяє регулюванню гормональної активності, та пантотенову кислоту (вітамін B5), яка сприяє нормальному синтезу і метаболізму стероїдних гормонів. У продукті також міститься вітаміни та мінерали, такі як фолієва кислота і йод. Перший важливий для швидкого ділення клітин, таких як клітини волосяного фолікула; останній сприяє підтримці нормального стану шкіри.

У складі також присутній вітамін B12, який грає важливу роль в метаболізмі фолієвої кислоти. Також міститься вітамін D і кальцій, які допомагають зменшити втрату мінералів в кістках у жінок в постменопаузі. Кальцій - ключовий мінерал, який, як відомо, впливає на ріст волосся, при цьому концентрація кальцію в волоссі у 200 разів перевищує ніж в сироватці крові. Оскільки жінки після менопаузи особливо схильні до дефіциту кальцію, цей мінерал був доданий у великих кількостях в харчову добавку.

Також містить: ізофлавони сої, лігнано з насіння льону і магній.

Застосування:

Комплекс TRX2 приймайте по 3 капсули та 2 капсули Post Menopause кожен день під час їжі. Ви можете приймати усі капсули разом або окремо.

Заходи безпеки: не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Цей продукт не слід використовувати в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування і здорового способу життя. Якщо ви годуєте грудьми, вагітні або плануєте вагітність, вам слід проконсультуватися з лікарем перед використанням даного продукту. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна у нас на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка в будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога при купівлі товару на сайті. А при реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.