Відлущувальна сироватка з вітаміном А - Vivant Skin Care Exfol-A
- Відправка 1-3 дні
- Модель: 104810
Щоденна, проміжна запатентована сироватка з вітаміном А призначена для використання на шкірі, яка звикла до Derm-A-Gel. Зменшує появу зморшок, вирівнює тон та текстуру шкіри. Розкриває закупорені пори.
Пропіонат ретинолу – найбезпечніша форма ретинолу. Перші 2 тижні використання шкіра адаптуватиметься до нього і можливі незначні поколювання.
Перевага:
- вирівнює тон та текстуру шкіри
- прибирає пігментні плями та освітлює
- розкриває та очищує забруднені пори, запобігаючи їх закупорці
- балансує проблемну шкіру
- зменшує вираженість прищів та висипань
- прискорює процес оновлення шкіри, надаючи їй свіжішого та здоровішого вигляду.
Застосування:
Почніть використовувати через день і збільшуйте до одного або двох разів на день. Дайте сироватці висохнути протягом кількох хвилин. Легке роздратування та легке пощипування – це нормально. Якщо це станеться, пропустіть кілька днів і перезапустіть його через день. Як тільки шкіра акліматизувалась до Exfol-A, перейдіть на Exfol-A Forte.
Придбати оригінальну продукцію від офіційних виробників за доступними цінами можна на сайті Cosmy. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, придбавши товар на сайті. При реєстрації на сайті облікової програми для клієнтів Cosmy ви отримуєте знижку на суму до 10%.
Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycolic Acid, Retinyl Propionate, Kojic Acid, Bht, Hydroxypropylcellulose, Sodium Lactate, Sodium Pca, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid
Зверніть увагу, що виробник може вносити зміни до складу продукту. Рекомендуємо, перед застосуванням, перевіряти склад на упаковці товару.