Ампульний концентрат для вирівнювання тону шкіри - Dr. Spiller White Effect - Falling Snow

  • Виробник: Dr. Spiller
  • Модель: 101693
  • Наявність: Є в наявності
1 245 грн
Характеристики
Вік: Без обмежень
Тип шкіри: Для усіх типів
Час застосування: Універсальний
Призначення: Освітлення, Розгладження, Відновлення, Антиоксидантне, Проти запалень , Проти пігментації
Об'єм: 7×2ml
Країна: Німеччина

Dr. Spiller White Effect - Falling Snow - ампульний концентрат, який допомагає вирівняти нерівний тон шкіри, а також освітлює пігментні плями та темніші плями, що з'являються з віком.


Чотири ідеально підібраних активних інгредієнти створюють сильний синергетичний ефект. Похідні вітаміну С та амінокислот, а також екстракт квіток ромашки пригнічують меланогенез. Цей екстракт разом з поліпептидами також знижує кількість меланіну в шкірі та його розподіл шляхом диференціації клітин. Вітамін С та похідні амінокислот також володіють антиоксидантними властивостями. Вони захищають від вільних радикалів, які утворюються в шкірі через шкідливий вплив факторів навколишнього середовища, а також від стресу та пошкоджень. Ці два активних інгредієнта мають протизапальну дію. Таким чином, ця комбінація активних інгредієнтів позитивно впливає відразу на чотири аспекти: пригнічує вироблення меланіну, бореться із запальними процесами, відновлює сполучну тканину та бореться зі старінням. Вітаміни B3 сприяють діленню клітин та підтримують природні механізми відновлення шкіри. Містить екстракт гамамелісу, який значно покращує текстуру шкіри.


Використання цього концентрату робить тон шкіри рівним та яскравим, зморшки розгладжуються, підвищується еластичність шкіри.


Застосування:


Перед застосуванням, струсіть ампулу. Нанесіть вміст на обличчя та м'якими масажними рухами втирайте в шкіру. Через гіперчутливость шкіри обов'язково завжди використовуйте засоби по догляду за шкірою з високим SPF, навіть при короткочасному перебуванні на сонці або при низькій інтенсивності його впливу.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.