Styx

Styx
Styx Naturсosmetic – це австрійська компанія, яка протягом понад 50 років створює тільки високоякісні натуральні косметичні продукти у місті Обер-Графендорф у Австрії. Кліматично нейтральне виробництво та відмова від випробувань на тваринах так само природні для традиційного виробника STYX, як і використання старих рецептів у поєднанні з сучасними знаннями. У STYX традиції зустрічаються із сучасністю.

Коли йдеться про засоби догляду за шкірою, важливу роль відіграють вимоги до натуральної косметики. Натуральні інгредієнти сприяють здоров'ю та красі шкіри. Косметична компанія STYX Naturсosmetic протягом усього свого часу використовує свої ноу-хау щодо впливу трав та рослин для створення ефективних продуктів догляду за шкірою, що підтримують власні процеси організму.

STYX повністю обходиться без випробувань на тваринах або активних інгредієнтів тваринного походження, а також без використання парафінових олій тощо. Винятково багаті поживними речовинами рослинні олії холодного віджиму, які належать до активних інгредієнтів, служать основою для ефективних засобів догляду від STYX, які, як підтверджено, отримані виключно з органічної сировини.

Керуючись цією філософією, перевіреною протягом багатьох років, цей виробник косметики не тільки захищає довкілля, а й сприяє здоров'ю шкіри завдяки м'якому, але ефективному асортименту продуктів. При розробці своєї натуральної косметики SYTX покладається не тільки на ефективні скарби матері-природи. У лабораторіях компанії постійно тестуються нові рецепти, і використовуються інноваційні технологічні процеси.

Різні лінійки продуктів Styx Naturсosmetic використовуються по всьому світу та переконують клієнтів у правильності вибору своїми видимими результатами лікування. Щоб не витрачати час, а відразу насолодитись результатом замовте косметику цього бренду Styx Naturсosmetic у нашому інтернет-магазині cosmy.com.ua. Ми надаємо детальну інформацію про традиційні продукти Styx Naturсosmetic. Зручна та швидка доставка у будь-який регіон України, а також безкоштовна доставка від 2000 грн. Ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога, купуючи товар на сайті. При реєстрації на сайті дисконтної програми для клієнтів Cosmy ви отримаєте знижку на суму чека до 10%.